אוסטרליה 

קן בראון (Ken Brown)
Ken.Brown@hanson.com.au

 

בלגיה/הולנד

וירג'יני מייק (Virginie Maeck)
virginie.maeck@sagrex.be

 

בולגריה

דניטסה בלשבה (Denitsa Delcheva)
d.delcheva@devnyacement.bgu

 

הרפובליקה הצ'כית

לובור לייכמן (Lubor Laichman)
lubor.laichman@cmcem.cz

 

מצרים

מ. חאלד חוסיין (M. Khaled Hussein)
m.khaled@suezcem.com

 

צרפת

ולרי קאוצ'י (Valérie Cauchi)
vcauchi@ciments-calcia.fr

 

גיאורגיה

ילנה קרטסלישבילי (Elene Kartvelishvili)
elene.Kartvelishvili@heidelbergcement.com

 

גֶרמָנִיָה

ונסה מנרת (Vanessa Menrath)

vanessa.menrath@heidelbergcement.com

 

גאנה

 קוובנה אדו (Kwabena Addo)
Kwabena.Addo@ghacem.com

 

אינדונזיה

יוהנס פנוריאן (Yohanes Panurian)
yohanes.panurian@indocement.co.id

 

ישראל

אבנר וייס (Avner Weiss)
Avner.weiss@hanson.biz

 

איטליה

אנג'לו מונטי (Angelo Monti)
a.monti@itcgr.net

 

מרוקו

סופיה רזאל (Sophia Rzal)
s.rzal@cimar.co.ma

 

צפון אמריקה

דיוויד פרקינס (David Perkins)
David.Perkins@LehighHanson.com

 

צפון אירופה

ג'ושוע פרנטיס (Joshua Prentice)
Joshua.Prentice@heidelbergcement.com

 

פולין

מלרוגזאטה דברובסקה (Małgorzata Dąbrowska)
malgorzata.dabrowska@gorazdze.pl

 

רומניה

בוגדן ארנאוטו (Bogdan Arnautu)
bogdan.arnautu@heidelbergcement.ro

 

רוסיה

יוליה יורצ'נקו (Yulia Yurchenko)
yulia.yurchenko@heidelbergcement.com

 

ספרד

אסאייר אקוה דה אריב (Asier Ochoa de Eribe)
a.ochoa@fym.es

 

טנזניה

ריצ'רד מגודה (Richard Magoda)
richard.magoda@twigacement.com

 

טוגו

ג'וזן גומדו (Joseph Gomado)
koamy.gomado@hcafrica.com

 

טורקיה

ארדם ארדם (Erdem Erdem)
erdem.erdem@akcansa.com.tr

 

בריטניה

סטיוארט ג'ונס (Stewart Jones)
stewart.jones@heidelbergcement.com